Władysławowo dla pasjonatów sportu

Dla wielu osób wakacje bez uprawiania sportu to czas zmarnowany. Wyjeżdżając na urlop, wybierają miejsca, w których realizować mogą swoją olbrzymią pasję, jaką jest czynny sport.

Miejscem idealnym dla wielu miłośników takiej właśnie formy wypoczynku jest Władysławowo. Dlaczego? Po pierwsze jest to piękna nadmorska miejscowość z dobrze rozwiniętą bazą noclegową. Ośrodki wypoczynkowe we Władysławowie (http://meteor-turystyka.pl/noclegi,wladyslawowo,0.html) kuszą turystów cenami oraz znakomitymi warunkami. Druga kwestia, to wspomniana możliwość aktywnego spędzenia czasu. To jednak nie wszystko, bowiem atrakcji jest tu co niemiara. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, by znaleźć coś dla siebie.

Władysławowo – marzenie każdego czynnego sportowca

Władysławowo to nie tylko miejscowość wymarzona dla turystów. Tu swój prawdziwy raj znajdą również aktywni sportowcy, a przede wszystkim Olimpijczycy, którzy szlifują swój talent w Centralnym Ośrodku Sportu CETNIEWO.

Ośrodek ten słynie z przygotowywania Olimpijczyków do ich startów na Olimpiadzie. Jest to czołowy w naszym kraju obiekt, który szkoli polską narodową kadrę. Swoją formę szlifują tu m.in. bokserzy, judocy, zapaśnicy, szermierze i wielu innych sportowców.

Główne atuty ośrodka:
– świetnie wyposażone gabinety odnowy biologicznej
– znakomite warunki do rywalizacji sportowej
– zapewnienie dobrych warunków treningowych
– świetna baza do wypoczynku
– kapitalny kompleks basenowo- rekreacyjny z jacuzzi, gejzerami wodnymi, zjeżdżalniami, dyszami do masażu, saunami, solarium, fitness clubem, etc.
– bogato wyposażone hale do rozmaitych sportów

Ośrodek ten usytuowany jest w głównej dzielnicy Władysławowa. Powstał w roku 1952. Poza sportowcami korzystają z jego atrakcji i udogodnień liczni turyści, którzy przede wszystkim korzystają z gabinetu masażu, odnowy biologicznej, rehabilitacji, czy siłowni. Można ponadto pograć tu w tenisa, czy wykonywać inne czynności,  jakie oferuje ośrodek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>