Wyciągi narciarskie w Wiśle

W Wiśle dostępnych jest ponad dwadzieścia wyciągów narciarskich jak również trasy dla narciarstwa śladowego i zjazdowego, z których wiele jest dobrze oświetlonych. Trasy są bardzo zróżnicowane i dobrze przygotowane. Praktycznie na wszystkich stokach mamy dostępne punkty gastronomiczne, w których można zjeść ciepły posiłek i napić się gorącej kawy czy herbaty. Stoki są przystosowane zarówno dla zaawansowanych narciarzy, jak i osób początkujących. Istnieje również  możliwość wykupienia lekcji u profesjonalnego instruktora i tym samym doskonalenia swoich umiejętności narciarskich. Dostępne są także grupowe kursy nauki jazdy na nartach i snowboardzie, do których dołączyć można na kilka dni/godzin. Przy każdym wyciągu mamy dostępne wypożyczalnie, gdzie można wypożyczyć sprzęt narciarski i snowboardowy, kaski, gogle oraz skorzystać z serwisu w zakresie renowacji i konserwacji nart.

Najbardziej znane wyciągi narciarskie to Cieńków, Nowa Osada, Partecznik czy Soszów. Ośrodek narciarski Cieńków jest największym i najpopularniejszym terenem narciarskim w Wiśle. Mamy tutaj dostępnych sześć wyciągów w tym krzesełkowy, orczykowy i  talerzykowy. W pobliżu ośrodka znajduje się również skocznia narciarska im. Adama Małysza, która wyposażona jest we własną kolej krzesełkową, którą dostać się można do kawiarni.

Wisła to idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych. Kiedy tylko warunki pogodowe umożliwiają jazdę na nartach czy snowboardzie turyści w błyskawicznym tempie rezerwują noclegi. Dlatego jeśli chcemy skorzystać z usług tańszych obiektów warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg korzystając na przykład z bazy noclegowej: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,wisla,0.html. Wisła to doskonałe miejsce dla miłośników sportów zimowych. Duża liczba stoków narciarskich i urokliwa okolica sprawiają, że każdy chce wypocząć w tym magicznym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>